27 Aralık 2015 Pazar

Doğum çatlaklarının görünümünü azaltmak mümkün müdür?

    Birçok anne gibi benim de doğum çatlaklarım var. Hiç çatlamayan anneleri tebrik ediyorum bence şanslılar :) Üst derinin yırtılması sonucu oluştuğu için, iyileşmesinin pek mümkün olmayacağını düşünüyordum ama doğumdan 3,4 ay sonra morluklar gitti daha beyaz bir görünüm oldu bu bile daha az farkedilir yaptı çatlaklarımı. Şimdi de çatlak giderici olduğunu iddaa eden tonlarca kremin hiçbirini denemek istemeyen ben LR markasıyla tanıştıktan sonra çok düzenli olmasa da acil durum spreyi ve dermaintense kremini kullanıyorum çatlaklarım için.Yok etmesini beklemiyorum tabiki ama görünümünü düzeltse bile benim için yeterliydi ki daha 2 hafta olmadan kullandığım yerler iyileşen yaraların kaşındığı gibi kaşınmaya başladı, çatlakların olduğu yerler daha derindir ya hani cildin genel dokusu bozuktur bu dokuyu düzeltti, görünüm olarak daha iyi hissetmemi sağladı.
    Kullanıcı yorumları çok iyi genelde, ben de şuanda gidişattan memnunum özellikle iyileştirici etkisi olduğunu tatlı tatlı kaşınmasından anlayabiliyorum. Aslında dermaintense derin cilt problemlerini çözebilmek için üretilmiş sedef ve egzama kremidir fakat cilt yaralarını iyileştirici etkisini, çatlaklar için de kullanılabiliyor. Gerek sedef ve egzamada gerekse çatlaklarda sonuç alan insanları gördükçe mutlu olan kendi sonuçlarımı da hayretle izleyen bir insanım şuanda. Devamlı ve düzenli kullanamadığım halde böyle bir sonuç alabiliyorsam daha düzenli kullanırsam iyi sonuçlar alabileceğimi düşünüyorum.


    Nasıl kullanıldığına gelince acil durum spreyi sıkıldıktan sonra kuruması bekleniyor ve ardından dermaintense krem sürülüyor, krem b12 içerdiğinden rengi pembe ve parfüm içermiyor. İçerisinde ışıldak çiçeği ve aloevera var. Egzama sedef ve çatlaklarda aynı şekilde kullanabilirsiniz. Denemenizi öneriyorum, deneyenlerin yorumlarını da bekliyorum, ürünler ve üyelik hakkında sorular için yorum yazabilirsiniz, ayrıca turan.nagihan@hotmail.com adresinden yazabilir ve facebook sayfama burdan ulaşabilirsiniz.
    Emergency spray'in (acil durum spreyi) başka kullanım alanları da yazıyor yukarıda, ben de diğer yazılarımda bahsettim, set olarak da alınabiliyor içinde konsantre jel ve propolisli krem olan box setimiz her eve lazım diye düşünüyorum. Cilt kuruluğu, yanıklar, yaralanmalar morluklarda elimizin altında bulunması çok güzel biz anneler için, bitkisel olması sağlık bakanlığı ve dermatest onayı, hayvanlar üzerinde test edilmeyişi bu ürünleri daha da güzel yapıyor benim gözümde. Sağlıklı günler dilerim.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder