23 Aralık 2015 Çarşamba

LR: Aloeveralı sağlık bakım ve kozmetik ürünleri

    Merhaba bir önceki yazımda alerjik rahatsızlıklar, alerjik öksürük ve egzama için faydalı olduğunu okuduğum Laden çayını kullandığımı yazmıştım. Çok sık tüketildiğinde kabızlık gibi bir yan etki olabiliyor o yüzden günde bir bardaktan fazla içmemekte fayda var. Belki aktarlarda da vardır fakat ben LR marka olanı kullanıyorum, daha önce el yüz ve vücut kremlerini diş macununu şampuanını almak için üye olduğum severek kullandığım bir marka, üye olup indirimli almaya başladım, bu çayı da beni üye yapan arkadaşım getirmişti denemem için daha çok gribi önlemek için öksürüğü kesmek için içiliyor ama ben birçok sitede alerjik rahatsızlıklara iyi geldiğini okuyup içmeye başladım bir hafta oldu. Şuanda kullanmaya devam ediyorum sonuçlarını güncel olarak paylaşmak isterim, çünkü çevremde pekçok kişide alerjik egzama var benim oğlum da bu dönemi geçirdi coresatin krem ve diyetlerle atlattık şükürler olsun, tabiki hala yumurta yemiyoruz. 
    Diğer ürünlerinden bahsedersek aloevera jelinin %90 lara kadar kullanıldığı ürünleri mevcut, aloevera jel içecekleri var; romatizmal ağrılara egzama ve sedefe iyi gelen ısırgan otlu siverayı denemek istedim fakat hamile emziren annelere içecekleri önermiyorlar, ballı olan içecek ise sindirim düzenleyici kilo vermeye yardımcı, eklem ağrıları için msm içeren jeli mevcut, yüz kremleri gece ve gündüz ikisi de %50 aloevera içeriyor, vücut losyonu da %69 aloevera ve içlerinde paraben yok, şampuanı, duş jeli, sıvı sabunu, bebek şampuanı ve losyonu, deo-roll on, diş macunu hepsinin içeriğinde hangi bitkiler olduğu ve yüzde kaç aloevera jeli ihtiva ettiği yazıyor. Yara, yanık çarpma morarmalar için acil durum spreyi var. Kozmetik ürünleri de başarılı özellikle parfümlerini bitkisel esanslardan üretmesi hayvansal yağlar kullanılmaması ve ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmeyişi benim için çok önemliydi. Sağlık bakanlığı ve dermatest onayı da var markanın. Bütün bunları neden anlattım? Daha az kimyasal kullandığımız bir dünya mümkün, bunu kullandığımız markaları değiştirerek sağlayabiliriz, bugün LR'a üye olup daha doğal ürünler kullanmaya başladığınızda kendiniz sevdikleriniz ve çevreniz için bir fark yaratmış olacaksınız. 
    Üyelik için bana profilimdeki emailden (turan.nagihan@hotmail.com) facebook adresime buradan veya blogda yorumlara yazarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünleri kullanıp memnun kalırsanız çevrenize önererek prim ve hediyeler kazanabilirsiniz. Ama ürünleri denemeden bunu iş olarak düşünmemiştim ben, her alanda satış yapan insanlardan da bu hassasiyeti beklerim, kendim kullanmayacağım ürünü satmaya çalışmak etik değil, keşke herkes böyle olsa ve güvenebilsek yeniden insanlara. LR size bu fırsatı sadece ürün alarak üye olabildiğiniz asla satış zorunluluğu olmayan bir sistemle sunuyor. Diğer doğrudan satış firmalarını çok iyi bilmiyorum, fakat insanları bıktırdıkları bir gerçek. Ürünlerine güveniyorsan ısrarın ve insanları bunaltmanın anlamı yok merak eden alır dener zaten :) Herkese sağlıklı günler dilerim, görüşlerinizi, LR'a üyelik ve ürünleriyle ilgili sorularınızı yorum olarak atabilirsiniz


   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder