27 Aralık 2015 Pazar

LR ürünleri ve doğrudan satış sistemi

    LR ürün memnuniyetlerimi olabildiğince anlatmaya çalıştım diğer yazılarımda ki bitkisel diş macunlarından, alkolsüz iz yapmayan roll on'undan, saçlarımı kurutmadan temizleyen şampuanından, elleri kurutmayan krem sıvı sabunundan, paraben içermeyen kremlerinden de bahsetmek isterdim uzun uzun. Kişisel bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, parfümleri, sağlık ürünleriyle ben markamı çok seviyorum, ne yazık ki market markalarının sağlıksız ve beklentilerimi karşılamayan ürünlerini yıllarca kullandım. Cildimdeki egzama ve aşırı kuruluk sorununa doğal bir çözüm ararken çıktı karşıma LR. İyiki de çıktı, şuan severek kullandığım ürünlerim, kimyasallardan uzak bir evim ve kendi kullandığım güvenilir ürünlerin satışını ve tanıtımını yaptığım bir işim var.
    Hem de bu işi evimde yapabiliyorum, işe gidip gelmekle uğraşmıyorum, bazı network firmaları gibi kalitesiz ürünleri zorla satmaya çalışmıyorum, ürün memnuniyetlerini okudukça insanların hayatlarına dokundukça mutlu oluyorum.Bu mutluluğu birlikte yaşayacağım insanlar arıyorum aslında birlikte kazanabileceğimiz insanlar. Yurtdışı veya yurtiçi üyelik mümkün üstelik, 30 farklı ülkede temsilcileri var Alman LR health & beauty firmasının.
    Üye olmak için ekstra bir ücret ödemedim ben istediğim kremlerin parasını ödedim 100tl üstü alışverişlerde kargo parası olmadığını öğrendim, havale, kredi kartı veya kağıda ödeme seçenekleri var. İşin en güzel tarafı kimse sizi çalışmaya zorlamıyor ama öğrenmek ve beraber çalışmak isterseniz destek alabileceğiniz insanlar var, ürün eğitimleri her ilde toplantılar yapılıyor sürekli. Bu iş ayrıca sosyalleşmek için de büyük fırsat. Benim gibi bebeğiyle eve hapsolmak istemeyen bir insan için çok eğlenceli. Ürünleri beğenmediyseniz tekrar alışveriş zorunluluğu yok ama beğenir ve bu işi yapmaya karar verirseniz aylık primler ve hediyeler sizi bekliyor artık, her ay daha da artan cironuz ve yeni üyelerinizle kazanabilir kazandıkça da ailenize çevrenize yaptığınız işin ne olduğunu daha rahat anlatabilirsiniz.
    Ürün yelpazesi o kadar genişki online kataloğunu ekleyeceğim yazımın sonunda, çünkü hepsini bu yazıda anlatmam mümkün değil, sağlık ürünleri kişisel bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri olarak ayırabilirim. Diğer yazılarımda ürünleri tek tek incelemeye çalışacağım. Ben hepsini seveceğinize eminim ihtiyacınıza uygun olanları bana sorabilirsiniz. Sağlık bakanlığı ve dermatest onaylı ürünlerimizin kalitesinin farkında olan Bruce Willis ve Karolina Kurkova gibi isimlerde kendi imzalarını taşıyan parfümleriyle markamıza değer katmakta. Hayatınıza sağlık ve kalite katmaya geliyor bu marka.    Sadece evinize daha sağlıklı ürünler alarak, sağlığınızı korumak bile bence LR markasıyla tanışmak için yeterli bir sebep ama tabiki daha fazlasını isterseniz iş olarak düşünür ve çalıştığınız kadar kazanırsınız. Prim ve hediyeleri detaylı olarak da anlatabilirim, soru ve görüşleriniz benim için önemlidir. Yorum bırakabilir veya turan.nagihan@hotmail.com adresine yazabilirsiniz, facebook sayfama buradan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim. Ürün kataloğuna burdan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder