19 Ocak 2016 Salı

Antiaging, kırışıklık karşıtı bakım: Zamanı durdurun!

    Zeitgard, LR markasının cilt temizliği ve bakımı için geliştirdiği hassas ve normal ciltler için iki ayrı başlığı olan, fırçasında microsilver yani gümüş iyonları içeren ürünüdür. Temizlik ve bakımın tamamlayıcısı olarak Zeitgard 2 antiaging ürünü şuan birçok ülkede piyasada ve çok yakında Türkiye'de. Bu ürünü farklı yapan ısıtma ve soğutma teknolojisidir, başarısı kanıtlanmış LR marka antiaging kremlerini (dilerseniz başka markaların kremlerini de kullanabilirsiniz) önce gözenekleri açarak cilde yedirmesi sonra da soğutarak gözenekleri kapatarak ve kremeri cilde hapsederek çalışmaktadır.. Cilde hapsolan kremler gerçek etkisini gösterebilir ve daha bakımlı ve canlanmış bir cilde kavuşmak artık hayal olmaktan çıkar.
    Zeitgard'ı kimler neden kullanmalı? Kırışıklık bakımına ihtiyacı olan her cilt Zeitgard 2 ile tanışmalı diye düşünüyorum; ayrıca LR ın serox serisiyle de muhakkak aşina olmalısınız. Kırışıklık sorunu olmayan fakat temiz ve canlı bir cilde kavuşmak için cilt bakımına ihtiyacı olan herkes, Zeitgard 1 ve aloeveralı LR bakım kremleriyle daha düzgün ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilir.
    LR bitkilerle ve teknolojiyle sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir beden için çözümler üretmekte, tanışmak için acele edin ve cildinize hakettiği değeri verin. Kimyasalların yoğun olarak kullanıldığı market ürünlerinden sakının, televizyon reklamlarına pek itibar etmemek gerektiğine her aldığım üründe hüsran yaşayarak öğrendim ben. Ne yazık ki boşuna harcadığım para, zaman ve cildime verdiğim zararla kaldım ortada. Ürünlerini daha başarılı yapmak; daha bitkisel, doğal içerikler kullanmak yerine, bu parayı reklamlara harcamak da bir pazarlama mantığı evet, fakat ben yatırımını ürününün kalitesi için harcayan satış kısmını bu ürünü bizzat kullanan insanlara bırakan LR'ı çok seviyorum. Sizler de bakımınız ve sağlığınız için LR'la tanışın, farkını görün.
    Sevdiğiniz LR ürünlerini önererek ekstra hiçbir ücret ödemeden primler ve hediyeler kazanın veya sadece birkez ürün alıp bir daha almazsınız, tamamen size kalmış bir karar. Detaylı bilgi için facebook adresime burdan ulaşabilirsiniz, instagramda kullanıcı adım @nagis567. Mail adresim: turan.nagihan@hotmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder