6 Ocak 2016 Çarşamba

Cildi sıkılaştırmak ve selülitleri azaltmak mümkün mü?

    Merhaba, deniz yosunlarının cilt dostu olduğunu, selülit ve sıkılaşma için kullanıldığını artık pek çoğunuz biliyorsunuz. Kısaca bahsetmek gerekirse, selülitler hızlı kilo alıp verme yanlış beslenme alışkanlıkları sonucu kalça ve basen bölgesinde cilt altı yağ tabakasının deforme olmasıdır. Cildi güçlendirmek ve eski haline getirmek ne yazık ki o kadar da kolay değil.
    Öncelikle hazır paketli yiyecekler, asitli şekerli içecekler gibi vücudumuzun kullanamadığı fakat depolayarak sakladığı ürünlerin tüketimini kesmeliyiz. Aşırı tuzlu yiyecekler de aşırı tatlı yiyecekler gibi zararlı bunu da unutmayalım. özellikle bazı gıdalar hem şeker hem tuz içerir ki bu size daha fazla lezzet verdiğinden yeme isteğinizi artırır. Kısacası hazır gıdalardan uzak durmazsak vücudumuz ve cildimiz de sağlığını kaybediyor.
    Hareket de sağlıklı bir vücut ve cilt için çok önemli, hareket etmek spor yapmak aynı zamanda vücutta terlemeyle toksinleri atmaya ve su içmemize de yardımcı oluyor. Sağlıklı beslenerek su ve bitki çayı gibi kaliteli içecekler tüketerek selülitlere içerden bir darbe vurabiliriz.
    Peki dışardan destek için neler yapabiliriz, bahsettiğim gibi deniz yosunu içerikli kremi kullanmanız gayet faydalı olacaktır, sağlık bakanlığı ve dermatest onaylı ve parabensiz vücut bakım ürünleriyle çok sevdiğim LR algetics serisini tanıtacağım sizlere.

    Öncelikle set halinde alındığında bunlarınnasıl uygulanacağını ve etkilerini yazacağım, peelingi ve kesesini duşta kan dolaşımını hızlandırmak ve gözenekleri açmak için uyguluyoruz sorunlu bölgelere karın basen bacaklar bu bölgelerde kullanılabilir. Arkasından kontür jeli ve en son silüet kremini kullanıyoruz. Jel ve krem sıkılaştırıcı ve yağ yakıcı formüle sahip içerisinde deniz yosunları karışımı ve ayrıca kafein de var.
    Sadece selülit için değil gerginliğini kaybeden cildin sıkılaşması için de kullanıma uygundur, doğal içerikleriyle her zaman beğeni kazanan LR bu ürünüyle de çok konuşulacak. Güzellik merkezlerinde değil evimizin rahatlığında güzelleşme imkanı sunuyor LR bize.
    Set halinde daha avantajlı fakat ürünleri tek tek almak da mümkündür. Üyelik, ürünler, fiyatlar hakkında mesaj atabilirsiniz. Üye olarak indirimli alabiliyorsunuz ekstra bir ücret ödemeden kapınıza geliyor, kapıda ödeme, kredi kartı seçenekleri mevcuttur. Soru ve yorumlarınızı bekliyorum. Facebook sayfama burdan ulaşabilirsiniz, instagram kullanıcı adım @nagis567. Gününüz güzelliklerle dolu olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder