13 Ocak 2016 Çarşamba

Cildinize hakettiği değeri verin

    Çoğumuz günlük makyaj malzemelerimizle küçük rötuşlar yaparız, kimimiz de sadece özel günlerde özel gecelerde makyaj yapmayı tercih ederiz. Sivilce, güneş lekeleri, kızarıklıklar veya göz altı morlukları da bizi makyaj yapmaya iten sebeplerden bazılarıdır. Peki bunları makyajla yok etmeye çalışmak ne kadar süre bizi idare edebilir. Sorunlu bir cildi sentetik maddelerle kapatarak doğru mu yapıyoruz?
    Öncelikle cilt problemlerini çözmek için beslenmemizi düzeltmemiz gerektiğini yazmıştım önceki yazılarımda, özellikle hazır gıdalardan uzak durmamız ve meyve sebze bitki çayı gibi sağlıklı besinlerin diyetimizde daha sık bulunması gerektiğini söyleyebilirim. Bunun dışında cildimizdeki sorunları giderecek bitkisel ürünlere yönelmek durumundayız. Bu aşamada size LR'ın egzama, sivilce, göz altı morlukları için olan aloeveralı bakım ürünlerini önereceğim. Kimyasal içermeyen bitkisel ürünlerle cilt sorunlarınıza elveda derken sizi LR'la tanıştıran kişiye teşekkür edeceksiniz. Bu kişi olmayı çok isterim. Moleküler biyolog olarak bitki genetiği üzerine master yapmayı çok istemiştim fakat yapamadım, anne olmaya karar verince erteledim. Şuan bitkilerle ilgili bir iş yapmaktan çok mutluyum. Sadece ürünlerini kullanmak veya bunu insanlara önererek kendinize iş imkanı sunmak sizin elinizde. 
    Cilt problemlerini aştığımızda da gene kaliteli makyaj ürünleri kullanmak LR'la mümkün. Parabensiz, silikonsuz, hayvansal yağlar içermeyen ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünleriyle güzelleşmek hiç de zor değil. LR Deluxe serisi porselen makyaj ürünlerini, LR colours serisi ise günlük makyaj ürünlerini içeriyor. Benim favori ürünlerim bb kremi, bronz allığı ve ışıltılı ama doğal göz farları. Hem doğal hem de güzel görünmek isteyenler bu markayla tanışmalı, çünkü mineral içeren makyaj ürünleri cilt üzerinde bir tabaka gibi durmaz, ciltle bir bütün oluşur.


    Cilt temizliğini yapan ve antiaging etkili Zeitgard cihazları da LR'da üyelik indirimi fırsatıyla sizlerle. Bu cihazlarla güzellik merkezlerindeki bakımı evinize getirebilir, gümüş iyonları ve ısıtma soğutma teknolojisiyle, kırışıklık kremlerinizin cildinize nüfuz etmesini sağlayarak, anında sonuç alabilirsiniz. Üyelik ve ürünlerle ilgili mesajlarınız için facebook adresime burdan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder