3 Ocak 2016 Pazar

Cilt sorunları ve kırışıklar

    Merhaba bugünkü konumuz cilt sorunları kırışıklıklar ve daha genç daha sağlıklı bir cilt için neler yapabiliriz onu konuşacağız. Öncelikle beslenmemizin ve genetik yapımızın büyük bir etkisi var cildimiz üzerinde. Daha sağlıklı beslenerek cilt sorunlarına dur diyebiliriz. Bitkilerin gücünden yararlanarak cilt bakımımızı kimyasal değil bitkisel özler içeren kozmetiklerle yapmalıyız. Aynı şekilde kullandığımız makyaj malzemelerinin de güvenilir olduğundan emin olmalıyız.
    Sivilce, egzama sedef için bitkisel çözümler sunan LR ürünlerinden bahsetmiştim, en acil durumlar çünkü bunlar, beslenmenizde vücudunuzda da bir takım sorunlar olduğunun göstergesi, içerden destek veren ballı ve ısırgan otlu aloeveralı içeceklerden de bahsetmek isterim. Çünkü bu tip cilt problemleri aslında içerden bir sebeple oluşmakta. Sindirim sorunları ve geçirgen bağırsak sendromu (leaky gut syndrome) egzamayı tetikleyebilir mesela, bahsettiğim alerjik egzama tabi. Kontakt dermatit denilen ve sadece cildimizle alakalı egzama türü de var. Kuruluk da egzamaya yol açabilir iyi bir nemlendirici kullanılmalı ve su bazlı olmalı. Hormonal problemler, toksik yük karaciğer sorunları da sivilcelenmeye sebep olabilir, bunun için de detoks ve iyileştirme etkisiyle aloeveralı içeceklerimizi önerebilirim.
    Cilt bakım ürünleri ve makyaj için LR markasını tercih etmeniz sizin için sağlıklı bir cildin ilk adımını atmak demek. Yağlı ciltler için aloeveralı jel krem, kuru ciltler için %50 aloveralı gece gündüz kremleri, parabensiz mineral içeren makyaj ürünleri, bitkisel esanslardan üretilen parfümleri. Cildinize ve sağlığınıza zarar veren çok ucuz diye kullandığını ürünler olabilir uzun vadede ne yazık ki pişmanlık yaşamanız olası.
    Peki ya kırışıklıklar, LR bunu da düşünerek yüz temizleme cihazı olan Zeitgard 1 in ardından antiaging (yaşlanma karşıtı) etkisiyle adından sıkça söz ettirecek, güzellik merkezlerinde karşımıza çıkacak Zeitgard 2 yi sunuyor bize. Ayrıca cilt bakım merkezlerinde değil evinizde kendi bakımınızı yapmanızı sağlıyor. Set içeriğindeki antiaging ürünleriyle beraber ısıtma ve soğutma esasına dayanan tekniğiyle, kremlerin cilde nüfuz etmesini ve cilt sorunlarının ve kırışıklıkların ilk kullanımdan itibaren azalmasını sağlıyor. Daha genç sağlıklı ve canlı bir cilt için mükemmel bakım Zeitgard 2 ile evinize geliyor. Üyelik ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz. Zeitgard 2 tanıtım videosu için lütfen tıklayınız. Facebook adresime burdan ulaşabilirsiniz, instagram kullanıcı adım @nagis567 Sağlıklı günler diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder