7 Ocak 2016 Perşembe

Güneş lekelerine bitkisel çözüm

    Güneş lekelerinizle vedalaşmak artık mümkün. Cilt üzerindeki koyu renk pigmentlerini açan %60 aloevera içeren, söğüt kabuğu özü ve ayı üzümü yapraklarıyla zenginleştirilmiş MSM jelimiz üyeliğe özel indirimli fiyatlarla sizlerle. Kimyasal tedavilerle cildinize zarar vermeden LR ürünlerini denemenizi tavsiye ediyorum. Çok amaçlı MSM jelimiz içerdiği organik sülfürle eklem ağrıları için de çözüm sunuyor, serinletici etkisi vardır ve ağrıyı azaltır. 
    MSM (methylsulphonylmethane) organik sülfür de denilen bir bileşiktir. Vücudumuzda doğal olarak bulunan bu madde, eklemlerin hareketini kolaylaştırır, bağ dokunun sağlamlığı için gereklidir. Bu yğzden bel boyun diz ağrılarında hem serinletici hem de ağrı kesici olarak kulanılabilir. Ağrı kesici ve eklem hareketlerini kolaylaştıran etkisi kanıtlanmıştır. 
    Ayrıca LR MSM jelin cilt üzerinde koyulaşmış bölgelere gece uygulandığına, güneş ve doğum lekelerini azalttığı kanıtlanmıştır. İki özelliği içinde barındıran bu ürün Alman markası LR kalitesiyle kapınıza kadar geliyor. Kapıda kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleri vardır.
    Ürünlerin sonuçlarını gördüğünüzde sizler de çevrenize tavsiye ederek ödüller primler kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için mesaj atabilir, hayatınıza kalite ve değer katacak LR dünyasına adım atabilirsiniz. Bitkisel ve sonuçları kanıtlanmış ürünleri, insana hayvana çevreye zarar vermez. Kimyasal bakım ürünlerine göre pahalı değildir ve çok sağlıklı bir alternatiftir. Yüksek oranda aloevera içerir ve üretim esnasında sertifikalandırılmıştır. Ürünler sağlık bakanlığı ve dermatest onaylıdır, piyasadaki birçok markanın aksine paraben içermeyen ürünler sunar. Ürünler üyelik ve indirimler için mesaj atabilirsiniz. Facebook sayfama buradan ulaşabilirsiniz, instagram kullanıcı adım @nagis567. Herkese sağlıklı günler dilerim.

    
    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder