8 Ocak 2016 Cuma

Kırışıklıklara Botox'la değil Serox'la dur deyin!

    Kırışıklıklar için cildinize sinirlerinizi felç eden ve sizi hareketsiz ve mimiksiz kılarak güzelleştiren, üstelik çoğu zaman da çekici değil komik bir görünüme sebep olan botox'a elveda diyebilirsiniz. Kendi evinizde acısız ağrısız LR marka serox göz pedleri, kırışıklık giderici serumu ve kremiyle tanışma zamanınız geldi. Botox; Colostridium Botulinum bakterisinden elde edilen ve sinirlerin kasları uyarmasını engelleyen bir toksindir. Bu toksini vücudunuza iğnelerle enjekte ettirmek yerine LR'ın etkili kırışıklık serisi Serox'u denemek isteyebilirsiniz. Üstelik botox uygulamalarının aksine kremleri uygularken herhangi bir acı ve ağrı hissi de yok.
    Kolajen içeren ve koruyucu içermeyen göz pedleri kırışıklar için en çok ihtiyaç duyulan bölgelere haftalık bakım yapar, kırışıklıklara doğrudan uygulanan ''wrinkle care'' konsantre bir kremdir ve direkt olarak mimik kırışıklıklarına uygulanabilir. ''Instant result'' (anında sonuç) serumu ve instant result kremi günde düzenli olarak 2 kez kullanılarak kırışık görünümünü azaltan ürünlerimizdir. Yaşlanma karşıtı (antiaging) ürünlerimizi denemek için pek çok sebep var. Hayvanlar üzerinde test edilmemesi çok geçerli bir sebep ki birçok bilinen marka ne yazık ki bu testleri yapmakta. Kullanıcı yorumları çok iyi olan bir marka, reklama ihtiyaç duymadan doğrudan satışla yani insanların birbirinden görerek deneyerek aldıkları ürünleri var, market raflarındaki sürekli reklamları dönen ama nedense kimsenin gözle görülür bir sonuç alamadığı ürünlerle karıştırmayın ve kullanıcı yorumlarını muhakkak okuyun. Sağlık bakanlığı ve dermatest onaylıdır ve daha pek çok sağık sorununu (sivilce,egzama,sedef,sindirim,eklem ağrıları, güneş lekeleri, yanık tedavisi) hedef alan ürünleriyle avrupada 30 farklı ülkede satışı yapılmaktadır. Türkiye piyasasında henüz yeni sayılabilecek bir markadır.
    LR'ın aloeveralı ürünlerini çok sevdiğim doğru fakat bütün ürünlerinin iddialı olduğuna eminim çünkü LR la tanıştıktan sonra diğer markaların ürünlerini kullanmak istemeyeceksiniz. Daha doğal daha bitkisel daha sağlıklı ürünler ve çözümler sunan LR'a bekleriz. Kaliteli ürünler kullanmak herkesin hakkı; sonuçta hiçbir ürünü bedavaya almıyoruz ve aldığımız ürünlerin sağlığımıza zararlı olmaması da çok önemli. 
    LR'da sadece kendiniz için ürün almanız mümkün, hiçbir üyelik ücreti de ödemiyorsunuz, ürünleri beğenip ben bu işi yapmak istiyorum derseniz çevrenizdekilere önererek iyi bir gelir ve hediyeler kazanma şansınız olur. Birşey kaybetmezsiniz deneyerek ama yeni ve evden yapabielceğiniz bir işi, sevdiğiniz iş arkadaşları ve daha sosyla bir hayatınız olabilir. Telefon tablet ve araç konseptlerine, ulaşacağınız puanlarla sahip olabilirsiniz. Bunlar hayal ürünü değil websitesinden de inceleyebilirsiniz buraya tıklayarak. Ürünler üyelik ve iş imkanları hakkında mesaj atabilirsiniz, facebook sayfama da burdan ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı mutlu günler dilerim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder