10 Ocak 2016 Pazar

Kış geldi, cildimizin daha çok bakıma ihtiyacı var :)

    Merhaba kış aylarının gelmesiyle birlikte hava kirliliği kuruluğu ve soğuklar da artınca, bu durumdan etkilenen en çok cildimiz oldu, çünkü vücudumuzu koruyan bu değerli organımız ne yazık ki dış etmenlerden en çok zararı görüyor. Onu korumak bizim görevimiz peki ama nasıl?
    Bitkilerin ve yüksek oranda aloeveranın koruyucu, besleyici ve onarıcı gücünü cildinizle buluşturmak için tam zamanı, kış aylarında kuruyan ve daha çok bakıma ihtiyacı olan cildinizi ihmal etmeyin, erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırın. Biliyorsunuz ki kuru cilt rahatsızlık ve kaşıntı hissi yaratır ve kırışıklıkların erken oluşmasına sebep olur. Nemli bir cilt daha hızlı iyileşir, daha canlı görünür, makyaj için daha elverişli bir zemin hazırlar ve kırışıklıkların oluşumunu ertelemiş olursunuz. Parabensiz nemlendiricileri kullanmanızı tavsiye ederim çünkü günlük kulandığımız ürünlerde bu koruyucuların olmaması uzun vadede onlardan göreceğimiz zararı engeller. Siz de ürünlerinizi seçerken bitkisel olsa dahi içeriklerine dikkat edin. Ürünlerin içeriğinde ilk sırada yazanlar en yüksek oranda ihtiva ettiği maddelerdir. LR aloevera serisinde siz de göreceksiniz ki içeriklerin ilk sırasında Aloevera Barbadensis leaf juice yazar yani aloevera yaprak jeli. Paraben ve boya maddeleri içermeyen gece gündüz kremleri, vücut losyonu, kuru ve karma ciltler için önerebileceğimiz kremlerdir. Yağlı ciltler için yağ içermeyen jel krem mevcuttur. Ayrıca el kremi ve çok kuru ciltler için zengin içerikli el kremi mevcuttur. Aloeveranın yanında zeytin, kivi, üzüm çekirdeği yağı gibi çok değerli bitkilerden faydalanan LR aloevera serisinin bütün kremlerini ve bakım ürünlerini çok seveceğinize eminim.

    Gelin sadece ürün alarak bitkisel parabensiz sağlığınıza ve cildinize faydalı ürünleri deneyin, isterseniz tavsiye ederek primler ve hediyeler kazanın. LR'ı ilk kez duyuyor olmanız çok normal çünkü Türkiye piyasasında yeni bir marka, internet üzerinden LR firmasını biraz araştırın, 30 yıllık bir Alman firması olduğunu 30 ülkede satış yaptığını ve ürün memnuniyetlerini okuyun. İkna olmadıysanız bana sorularınızı ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Facebook adresime burdan ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dilerim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder