14 Ocak 2016 Perşembe

Neden LR iş ortağı olmalıyım, avantajları nelerdir?

    Merhaba diğer yazılarımda ürünlerini anlatmaya çalıştığım LR 30 yıllık bir firma ve ürünleri 30 farklı ülkede doğrudan satış sistemiyle satılıyor ve kullananlar bu ürünlerden çok memnun. Sebebi ürünlerinde doğal içeriklerin çok yüksek oranlarda bulunması ve paraben, silikon ve hayvansal yağlardan olabildiğince kaçınılmış olmasıdır. Ayrıca birçok ürünün ve markanın aksine sağlığınıza katkıda bulunacak sorunlarınıza çözümler sunabilecek ürünlerle karşınızda LR. Sedefine egzamasına kabızlık ve basur sorununa, sivilcelerine LR'la çözüm bulmuş insanların mutluluğunu görünce neden üye olmayayım ki dedirtiyor? Ama önyargıları yıkmak gerekiyor tabiki. Networking yani doğrudan satış sistemini anlayabilmek, neler başarabileceğinin hesabını yapmak gerek. Satış yapan insanlar kendi sattıkları ürünü kullanıyorsa bence bu iş ahlakıdır. Neden ben kullanmayacağım bir ürünü başkasına satayım? Sadece kar etmek içinse bunun güzel bir davranış olduğunu düşünmüyorum. LR'da güzel olan kendiniz kullanmak istemeyeceğiniz ürünü satmak zorunda değilsiniz ki ben LR la tanıştıktan sonra market ürünlerinin yerini sadece LR aldı.
    LR şampuanım, sabunum, diş macunum, vücut losyonum, el kremim, dudak koruyucum, bb kremim, parfümüm, yüz peelingim, acil durumlar ve egzamamız için box setimiz, göz farım, rujum, göz kalemlerim, bronzlaştırıcı allığım hepsini severek kullanıyorum, ben bu markayı öneriyorsam sebebi markamı gerçekten sevmiş olmam ki hiç kullanmadığım ürünleri de var ama onların da kullanıcı yorumlarını okudukça doğru bir iş yaptığıma inanıyorum.

    Sizler de networking yaparken insanlara zorla ürün satmak istemiyorsanız, müşteri memnuniyetlerini, hayatlarına sağlık ve güzellik kattığınız insanları dinlemek istiyorsanız, kendiniz için de sağlıklı bitkisel ürünleri indirimli alabilmek, en güzeli de insanları bu markayla buluşturduğunuz için size her ay prim ödenmesini istiyorsanız durmayın, bana ulaşın. Saat, telefon, tablet ve araba ödüllerine ulaşmak sadece ne kadar çalıştığınızla ilgili, herhangi bir zorunluluk yok ister çalışır ve kazanırsınız, isterseniz aldığınız ürünleri kullanır ve bir daha alışveriş yapmazsınız, bu tamamen sizin seçiminiz. Birlikte çalışmak için bekliyor olacağım, profilimde de görebilirsiniz Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunuyum, ürünler hakkında detaylı sorularınızı cevaplayabilirim. Facebook sayfama burdan ulaşabilirsiniz, instagram hesabım: @nagis567 burdan takip edebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder